Změna

26.09.2021

Ahoj ségra! ..... Ale jo, dobrý. Taková klasika. V sobotu jsem synáčka vzala na hřiště a pak na túru, aby se unavil. Ale marný. ..... Ne, nespal. ..... Docela to šlo, na hřišti dva krátký a pak jeden hodinovej, když jsme se vraceli domů. ..... Zase nějaký blbý kecy měli, ale malej tak řval, že jsem jim ani moc nerozuměla. ..... Jo trochu. V neděli dopoledne, to ho vzal manžel na procházku. ..... Ne, nevrátili se, musela jsem pro ně dojet. ..... Jo, až do večera jsem mu rozmlouvala sebevraždu. ..... Jo, už zase. ..... Já vím, jsi hodná. ..... 
A co Tvůj víkend?. ..... Tak to je strašný, to je mi líto. ..... Nebreč. ..... A slyšely to děti?. ..... To je dobře. ..... Tak třeba ten rozvod fakt bude nakonec nejlepší. ..... Nebreč. ..... Já vím, drž se. ..... A co naši? ..... A do který nemocnice? ..... Zase nervy, co? ..... Tak hlavně, že už je v pořádku, to ji musím zavolat. ..... A co táta? ..... No, to mě nepřekvapuje. Hele, já musím končit, mý dítě polyká ponožku. Ještě zavolám. 
 

Vytáhla jsem synovi z krku ponožku, dvě malé pneumatiky a jeden neidentifikovatelný předmět. Sáhla jsem znova po mobilu a zarazila se. Déjà vu! Téměř totožný rozhovor jsme spolu vedli před týdnem. A taky před čtrnácti dny. A taky před třemi týdny.
Kdy jsme spolu vůbec vedli jiný rozhovor? 


Takhle to ale přece dál nejde. Něco se musí změnit.
Něco se musí změnit, jinak mi brzo hrábne!

 
Už vím, příští víkend pojedeme do ZOO.Podpůrné skupiny pro rodiče dětí s autismem:

https://autismport.cz/o-autistickem-spektru/detail/podpurne-skupiny