Milí politici

05.10.2023

Po nešťastných výsledcích slovenských voleb jsem si po šťastném výsledku mého covid testu zalezla do postele a pustila si pár politických diskuzích, abych se zorientovala v tom, co se to sakra ve světě normálních lidí děje.

A asi jsem na to přišla. Dějou se právě ti politici.

Nevím, jestli je to mou horečkou nebo mou osmiletou kariérou neformálního pečujícího, ale je mi těch politiků až líto a upřímně jim chci pomoc.
Zapíšu sem tedy pro ně pár mých postřehů.

Milí politici,

Proč se tak zdlouhavě zabýváte tím, kdo má tvořit rodinu. Vždyť to je přeci jasný. Rodinu tvoří ten, kdo má největší výdrž. Regulovat tyhle hrdiny ještě podle sexuální orientace je holá nezodpovědnost!

Proč každých pět minut řešíte, kolik zůstalo lidem v peněženkách. Vždyť  to je taky jasný. Chcete tu moji vidět? A mohla bych vidět ty vaše?

Stokrát opakovaná lež se stejně nestane pravdou.
Nazývat válku speciální operací nebo konfliktem na Ukrajině je jako nazývat škrcení od mého syna speciálním mazlením nebo konfliktem na šíji.

Zneužívání příspěvku na péči pečujícími a zneužívání pečujících příspěvkem na péči není to samé. Prosím Vás, bacha na tu formulaci!!!

Opravdu chcete, aby moje dítě na pohotovosti ošetřoval doktor s 800 hodinovým přesčasem?
A kdo pak bude ošetřovat toho doktora?


Milí politici,

Prosím Vás! Pojďte být efektivní a pravdomluvní. Ať nám ten normální svět ještě chvilku zůstane.

A jestli už nevíte, jak na to, půjčím Vám svého autistu.
Zaručuji Vám, že než se vymarodím, nebudete plýtvat časem na nesmysly a nedovolíte si vyslovit jedinou nepřesnou formulovaci či dokonce lež.