Děd vševěd

05.10.2021

Chci využít síly internetu a oslovit tímto zápiskem pána, co mi před 14ti dny radil u Kauflandu.

Určitě si na mě vzpomene. Já jsem ta rozcuchaná pomuchlaná matka, co se válela s brečícím vzteklým dítětem před vchodem do prodejny. To mě přece syn stáhnul na zem, protože nechtěl jít do auta. Taky jsem křičela bolestí, jak mě kousal a kopal, když jsem se mu snažila zabránit v útěku na silnici. A taky se mi vysypala taška s nákupem, když jsem chránila jeho hlavu, kterou začal bít o zem. Možná by mohlo pomoct i to, jak jsem pak brečela opřená o uklizené nákupní vozíky u toho stánku, kde si ten pán kupoval zmrzlinu.


Chtěla bych tomu pánovi vzkázat, že nic z toho, co mi poradil, nezafungovalo.

Říkal mi, že na vztek je nejlepší ledová sprcha. 
V pátek přišel manžel strašně vytočenej z práce. Byl úplně rudej vzteky a vykřikoval jednu nadávku za druhou. Sprchu jsme teda měli zrovna rozbitou, ale poradila jsem si. Natočila jsem kýbl s ledovou vodou a vylila ho na něj. Ale mělo to úplně opačnej efekt. A ještě spal celej víkend uraženě na gauči. 


Ten pán taky říkal, že bych synovi měla dát pár facek, aby měl proč brečet. 
Včera u mě byla ségra a zase brečela kvůli rozvodu. Jako upřímně, měla by se radovat, že se toho stihomana zbaví. Tak jsem ji dala dvě facky a zase to nepomohlo. Je taky uražená a nebere mi telefon. 

Pán mi ještě moudře poradil, že když mě syn neposlouchá, mám ho tam nechat a odejít. 
Tak už se mnou nemluví ani rodiče. Jejich psa jsem nechala před týdnem v lese a ještě se nevrátil. 

Jestli ten pán dočetl až sem, chci mu vzkázat ještě něco. Prosím Vás pane, příště si tu zmrzlinu běžte lízat jinam.